Zaměstnanci

Pedagogický sbor tvoří ředitel, zástupce ředitele a 23 učitelů včetně výchovného poradce, tři vychovatelky ŠD. Sbor je smíšený, věkově pestrý – od mladých spolupracovníků až po zkušené kolegy s aprobacemi pro jednotlivé vyučovací předměty. Ve sboru jsou zastoupeni pedagogové s kvalifikací pro dyslektickou péči.

Velký důraz je kladen na další vzdělávání pedagogických pracovníků. Prioritními oblastmi DVPP jsou jazyky, psychologie, pedagogika, osobnostní a sociální výchova, moderní metody v didaktice předmětu a práce s výpočetní a komunikační technikou.

Ředitel školy:

Mgr. Roman Matoušek