Pokyny k odjezdu na zimní kurz a bezinfekčnost

Důležité! Prosím čtěte pozorně! Pokyny k odjezdu na zimní lyžařský kurz:

ODJEZD: pátek 7.1.2022 v 9:00 u KD Holice, sraz: 8:30

NÁVRAT: pátek 14.1.2022 kolem 11 hodiny opět ke KD Holice

Před nástupem do autobusu odevzdat:

• Kartičku pojišťovny (možná i kopie)

• Zdravotní a očkovací průkaz

• Podepsaná bezinfekčnost

• Zdravotní způsobilost – potvrzení od lékaře (většinou máte již odevzdané!)

• Léky – odevzdávejte popsané paní zdravotnici, pokud má Vaše dítě dietu, prosím nahlaste to také! Komu není dobře v autobusu, požádá si o kinedryl (bude k dispozici) a sedne si dopředu

• Každá třída bude odevzdávat tyto doklady takto:

• 6.A, 6.B – L.Nováková, K.Thérová, 7.A, 7.B – P.Fidrhelová, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B – A. Jílková

• Dokumenty vložte do plastové obálky, která bude nadepsaná jménem dítěte

Důležité informace k odjezdu:

• Děti pojedou ve vhodné obuvi pro pohyb v horské oblasti

• Povinnou součástí oblečení bude čepice, rukavice, zimní bunda

• Věci s sebou mohou mít v kufru, autobus zastaví u chaty

• Nezapomeňte na – přezůvky, oblečení na chatu (tepláky, legíny), dostatek spodního prádla, termoprádlo, kukla nebo šátek pod helmu, hygienické potřeby, oblečení na diskotéku

• Každý bude mít své elastický obvaz

• Lyžaři – budou mít k lyžím hůlky

• Snowborďáci – budou mít chrániče zápěstí

• Vybavení musí být do autobusu svázané, nejlépe v obalu na lyže či snowboard

• Kdo pojede do půjčovny – bude mít u sebe peníze 500 Kč, pojedeme ihned po příjezdu

• Vzhledem ke špatným sněhovým podmínkám budeme jezdit na veřejný vlek U čápa - https://ucapa.eu/cz/ski-area-prehled.html, kde je vyšší cena vleku než u chaty. Počítejte asi 1600 Kč na vlek. Jezdili bychom na 3 hodiny denně, cca 330 Kč., začátečníci určitě max. 1000 Kč. (pokud budou sněhové podmínky lepší, budeme lyžovat u chaty – 160 Kč na den)

• Kdo má certifikát o očkování či prodělané nemoci COVID-19, vezměte si ho s sebou (nebudeme ho vybírat)

• Za mobilní telefony či jinou elektroniku NENESEME zodpovědnost

• Žáci mají na kurzu zákaz požívání energetických nápojů, alkoholických nápojů a zákaz kouření i elektronické cigarety

• Pokud Vaše dítě způsobí svévolně škodu na zařízení chaty (postel, skříň, aj.) bude ji muset zaplatit

• Větší obnos peněz si děti mohou uschovat u paní učitelky Thérové (v obálce se jménem a nejlépe v menších bankovkách)

• Děti si dle podmínek budou mohou vyzkoušet i běžky – máme zapůjčeno od Ski school Harrachov jako sponzorský dar

• Na chatě je k dispozici sauna i vířivka, ale jde o placenou službu, pokud budou děti mít zájem, mohou si vstup zaplatit (je tedy potřeba si vzít plavky)

• Pokud Vaše dítě onemocní či se vážně proviní proti pravidlům zimního kurzu, bude nutné si dítě z kurzu odvézt

• Jídlo: Vaše děti mají zaplacenou plnou penzi – snídaně, oběd a večeře a k tomu buď svačina (dopoledne ovoce) a odpolední svačina je řešena druhou večeří. V pátek začínáme obědem. Prosím nedávejte dětem zásoby jídla, na chatě je k dispozici jídla dost i možnost nákupu drobných cukrovinek. Pitný režim je k dispozici po celý den. A opět mají možnost si pití i koupit v bufetu chaty.

Další důležité informace:

• Adresa: https://www.pardubicke-chaty.cz/

• Pardubické chaty, s.r.o.Kořenov – Příchovice 193, 468 48

• Personální zabezpečení: vedoucí kurzu: Lenka Thérová, instruktoři – Roman Matoušek, Pavel Hojka, Pavla Fidrhelová, Lenka Nováková, Anna Jílková, Kateřina Thérová, Vilém Hojka, zdravotnice – Jana Solilová (zdravotní sestra)

• Kontakt: L.Thérová – 604 257 450, R.Matoušek – 723 563 516

• Na kurz děti dostávají příspěvek ze Sdružení rodičů dětí ZŠ, Komenského 100

Ke stažení: Prohlášení zákonných zástupců dítěte o bezinfekčnosti