Program na první školní dny pro prvňáčky

Středa 1.září
Slavnostní zahájení školního roku ve dvoře ZŠ pro 1.A v 8:30, pro 1.B v 9.00h.
Seznámení s třídou, informace školní družiny.

Čtvrtek 2.září
8:00-9:30
Žáky si u vchodu převezme třídní učitelka. V aktovce bude penál, svačina, přezůvky, vyplněný dotazník a vyplněná žákovská knížka. Po příchodu do třídy budou děti testováni.
Po skončení vyučování v 9:30 budou žáci předáni paní vychovatelce nebo zákonnému zástupci.

Pátek 3.září
8:00-10:00
Žáky si u vchodu převezme třídní učitelka. V aktovkách si kromě svačiny a penálu přinesou také učebnice, které dostali.
Po skončení vyučování v 10:00 budou žáci předáni paní vychovatelce nebo zákonnému zástupci.

Pondělí 6.září
8:00-10:40
Žáky si u vchodu převezme třídní učitelka. V aktovkách si kromě svačiny a penálu přinesou také učebnice. Fotografování žáků.
Po skončení výuky v 10:40 budou žáci předáni paní vychovatelce nebo zákonnému zástupci.

Úterý 7.září
8:00-11:40
Žáky si u vchodu převezme třídní učitelka. V aktovkách mají svačinu, penál a učebnice. Donesou si také pomůcky na výtvarnou a tělesnou výchovu, pokud je ještě nemají.
Po skončení výuky v 11:40 budou žáci předáni paní vychovatelce nebo zákonnému zástupci.
Od středy 8.září bude vyučování každý den od 8:00 do 11.40. Od tohoto dne žáci vstupují do školy samostatně – jdou do šatny a následně do třídy.

9.-10.září Adaptační kurz – sportovní oblečení, batoh, svačina.

Od 13.září vyučování dle rozvrhu.